Nové

Teoxane R II Eyes Contour oční krém 15 ml

Nové

Novinkou pro rok 2015 u kosmetické řady Teoxane je R (II) EYES neboli RHA Advanced Eye Contour, který obsahuje jedinečnou resilientní kyselinu hyaluronovou.

Více informací

skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)

1 800 Kč

Více zde

Novinkou pro rok 2015 u kosmetické řady Teoxane je R (II) EYES neboli RHA Advanced Eye Contour, který obsahuje jedinečnou resilientní kyselinu hyaluronovou. Jedná se o exkluzivní patentovanou technologii nové generace kyseliny hyaluronové v kosmetice, dostupnou doposud pouze v injektovatelných produktech. Působí jako velmi pružná síť, která okamžitě vyhladí a vypne pokožku, současně stimuluje přirozené zdroje a rovnoměrně přerozděluje aktivní látky proti stárnutí do cílových zón. Její výroba probíhá beze styku s okolním prostředím, stejně jako tomu je uvnitř pokožky, čímž si zachovává své vlastnosti o mnoho déle. 

R (II) EYES neboli RHA ADVANCED EYE CONTOUR to je spojení:Patentované kyseliny hyaluronové, která intenzivně hydratuje a okamžitě vyhlazuje pleť+CDR komplex pro obnovu pokožkuchrání pokožku proti vnějším vlivům +NovHyal Biotech-G N-acetyl glukosamin-6-fosfát aktivuje vznik kyseliny hyaluronové v podkoží  

Rozjasněte své oči díky trojitému anti-agingovému účinku R (II) EYES, který působí:•    proti vráskám a jemným liniím•    proti tmavým kruhům•    proti váčkům pod očimaPo pár týdnech používání produktu R (II) EYES bude Vaše tvář vypadat mladší, zářivější a působit odpočinutě.  

POUŽITÍ

Používejte ráno a večer. Nejprve jemně tlačte kovovou částí plochy do okolí oka, abyste aktivovali odvodňovací účinek (Dekongesce). Následně lehce přitlačte na aplikátor a přípravek jemně vmasírujte do očního okolí.

9 produktů ve stejné kategorii