Nové

Colagenová HA kolagen rozpustný ve vodě

Nové

Liftea COLAGENOVA HA – unikátní přípravek s příchutí vanilky pro zlepšení kvality pleti

Více informací

skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)

675 Kč

Více zde

Pevnější a pružnější pleť díky kolagenu

Liftea COLAGENOVA HAJedním ze základních prvků nového nutrikosmetického přípravku Liftea COLAGENOVA HA je hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná. Vědecké studie* prokázaly, že Peptan® díky svému složení působí na zlepšení kvality pleti, která se stává pevnější a pružnější. Navíc obsahuje 18 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které si naše tělo neumí vytvořit. Tělo i naše pokožka tak dostanou přesně to, co jim chybí a co potřebují.

Kolagen je totiž základním prvkem pojivové tkáně a klíčovým proteinem, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže.  S přibývajícím věkem však jeho přirozená tvorba klesá a snižuje se také síla a odolnost jeho vláken, což má za následek ochabování pleti a tvorbu vrásek. Je tedy nezbytné kolagen doplňovat.

Hydratace a ochrana pleti díky kyselině hyaluronové

Liftea COLAGENOVA HAVedle kolagenu je v produktu Liftea COLAGENOVA HA obsažena také kyselina hyaluronová. Ta zadržuje vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti, která je nezbytná pro její pružnost a svěží vzhled. Kyselina hyaluronová podporuje také obrannou funkci kůže a chrání tak před pronikáním škodlivých látek do těla. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organizmu se nachází v kůži. Také koncentrace této kyseliny v těle se s věkem snižuje, což vede k tvorbě vrásek a celkovému stárnutí pleti.

V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání.

Jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky.

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA je prášek snadno rozpustný ve vodě a nesycených nápojích. Doporučená denní dávka jsou dvě odměrky (13 g), z nichž rychle připravíte sklenku lahodného vanilkového nápoje.

22 produktů ve stejné kategorii