Glycovit proti vypadávání vlasů 64 kapslí

Nové

proti vypadávání vlasů

Více informací

skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)

526 Kč

Více zde

Potravinový doplněk GLYCOVIT. Dodává tělu potřebné vitamíny a minerály, podporuje zdravý růst vlasů a vyživuje pokožku. GLYCOVIT – potravinový doplněk

Tento doplněk ve formě tablet je vyvinut na podporu zdravého růstu vlasů a výživu vlasové pokožky. Dodává tělu i vlasům výživu a energii. Funguje také proti padání vlasů a celkově podporuje vlasy, vlasovou pokožku, nehty i kůži. GLYCOVIT je ideální kombinací vitamínů, stopových prvků a aminokyselin.

Potravinové doplňky GLYCOVIT podporují v první řadě zdraví a krásu vlasů. GLYCOVIT dodává vlasům a vlasové pokožce vitalitu a energii. Tento trichologický potravinový doplněk má výrazné antioxidační a výživové účinky. Díky antioxidačnímu působení proti volným radikálům zároveň zlepšuje kvalitu kůže a nehtů. 

GLYCOVIT – proti vypadávání vlasů

Jednou z hlavních funkcí potravinového doplňku GLYCOVIT je zastavení vypadávání vlasů. Díky správné kombinaci minerálů, vitamínů a aminokyselin je ideální proti vypadávání vlasů. Zároveň podporuje růst nových vlasů a zhoustnutí vlasového porostu. 

Komu je GLYCOVIT určen

Potravinový doplněk je pro všechny (děti až od 3 let). Pomáhá nejen vlasům, ale celkově tělu dodává potřebné vitamíny a minerály. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Nejčastější použití:  proti vypadávání a nadměrnému padání vlasů problémy s lámavými nehty problémy s pocením pro slabé vlasy s roztřepenými konečky proti vráskám pro sportovce a aktivní lidi aj. 

Návod k použití

Doporučená dávka 2-3 kapsle denně nejlépe mimo jídlo po dobu 3 měsíců. Cyklus opakovat 2x ročně. Není určeno dětem do 3 let.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 produktů ve stejné kategorii