Otevírací doba po - pá 7:00 - 15:00 +420 605 264 357 obchod@beautyinbox.cz

Luxusní Kosmetika Proglyme

V průběhu doby aktivita fibroblastů (buněk produkujících kolagen) klesá, proto naše pokožka stárne, ztrácí tonus, objem, objevují se vrásky a záhyby. Tento proces je spojen nejen se stárnutím. Způsobují jej i další faktory: špatné stravovací návyky, diety, kouření, nadměrná fyzická zátěž, delší pobyt na slunci.

Vědecká laboratoř Professional Dietetics vyvinula řadu inovačních omlazujících přípravků na pleť Antiaging kosmetika PROGLYME ® na základě směsi z aminokyselin (glycin, L-Prolin, L-lysin) v přesně definovaném poměru.

Jedinečnost formuly spočívá v tom, že byla vytvořena po pečlivém rozboru složení lidského kožního kolagenu – hlavní bílkoviny, která zabezpečuje turgor, pružnost a mladistvý vzhled pokožky. Obsažené aminokyseliny jsou v přísném souladu s požadavky buněk (poměr účinných látek mezi nimi a prostorovou strukturou molekuly). Kromě toho všechny aminokyseliny, obsažené v PROGLYME ®, jsou očištěné na farmaceutické úrovni, což umožňuje maximální proniknutí do kůže a absorpci ve střevě.

Aminokyseliny, obsažené v antiaging přípravku PROGLYME ®, účinně kompenzují snížení aktivity fibroblastů. Čím víc aminokyselin v pokožce, tím větší počet buněk tvořících kolagen a jejich životaschopnost. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je také složkou přípravku, zesiluje účinek aminokyselin, poskytuje hydrataci a chrání pleť před agresivním působením volných radikálů.