Otevírací doba po - pá 7:00 - 15:00 +420 605 264 357 obchod@beautyinbox.cz

Nejúčinnější produkt k odstranění pigmentací

Zařadili jsme pro Vás novinku v podobě přípravků MeLine, které slouží k odstranění nežádoucích pigmentací. Již za 60 dní 100% účinnost. Kosmetika MeLine je absolutním hitem a novinkou v ČR. Odstraní melansu, hyperpigmentaci, pigmentové skvrny a nejednotnou barvu pleti. Více na http://www.pigmentace.cz. Kosmetika MeLine vylepšuje a redukuje vzhled pigmentových skvrn. Kosmetika MeLine získala v roce 2016 na prestižní soutěži Aesthetic Beauty Awards ocenění za produkt roku.

MeLine představuje řadu špičkových produktů v boji proti pigmentovým skvrnám. Je první řada produktů vyvíjená a vytvořená čistě pro ošetření všech typů pigmentací pro všechny typy pleti.

Na rozdíl od běžných produktů řada ME LINE není založena pouze na bázi bělení kůže, ale brání samotné tvorbě tmavého kožního barviva a tím řeší nejen skvrny samotné, ale řeší i příčinu vzniku pigmentových skvrn.

Snižuje výskyt melano-hematických pigmentací, omlazuje, eliminuje hyperpigmentace a pigmentové skvrny.

Účinky Meline pro profesionální i domácí využití jsou podloženy rozsáhlými klinickými studiemi. Ty prokázaly, že nezáleží na fototypu, druhu a síle získané pigmentace ani kde se pigmentace nachází. Výsledky vykazovaly účinnost jak v čase, tak v konečném výsledku stavu pleti, konkrétně 60% redukci nežádoucí pigmentace za méně jak 30 dnů. Za 60 dní potom úplnou redukci u 90 % uživatelů a u 10 % výrazné zlepšení.

ME LINE nejen odstraní nechtěné pigmentace, ale působí současně na obě důležité fáze tvorby kožního barviva, tedy blokuje tyrozinázu – enzym, který ovlivňuje celkové množství vyprodukovaného kožního barviva (melaninu) a TRP 1 (Tyrosinase Related Protein 1) – enzym, který má vliv na sytost zbarvení kůže. Zamezuje tak vzniku dalších nechtěných pigmentací.

+ Sjednocuje barvu pleti
+ Odstraňuje či redukuje hyperpigmentace
+ Rozjasňuje a zlepšuje strukturu pleti
+ Obsahuje blokátory, které zároveň zabraňují vzniku dalších pigmentací
+ Silný anti-agingový omlazovací efekt
+ Antibakteriální účinky redukující také akné
+ Potvrzeno klinickými studiemi
+ Trvalé výsledky