Nové

Medik8 Activated Charcoal Refining Mask 5ks

Nové

Activated Charcoal Refining Mask - slupovací maska

Více informací

785 Kč

Více zde

Maska je obohacená o bambusové dřevěné uhlí z trvale udržitelných zdrojů. Toto uhlí se chová jako houba, která do sebe nasaje nečistoty a pročistí a zjemní pleť. Dochází ke zpevnění pórů a jejich hloubkovému pročištění. Po sloupnutí masky mizí nedokonalosti pleti a póry jsou takřka neviditelné.

Základem Activated Charcoal Refining Mask je komplex extraktů z mořských organismů, který umožňuje hutné masce vyschnout a získat konzistenci podobnou gumě. Díky ní lze masku jediným snadným pohybem sloupnout z obličeje. Díky bambusovému dřevěnému uhlí uvolňuje maska ucpané póry a odstraňuje z nich nečistoty. Výsledkem je revitalizovaná a hloubkově pročištěná pleť.

Užijte si jedinečný zážitek, a hlavně účinek detoxikační procedury jako vystřižené z luxusního wellnessu v pohodlí vašeho domova s Activated Charcoal Refining Mask, slupovací pleťovou maskou, která odstraňuje “černé tečky”, stahuje rozšířené póry a pleť zároveň hloubkově čistí. Během doby, kdy maska působí, hluboce dýchejte a užívejte si aromaterapeutických benefitů, které Activated Charcoal Refining Mask přináší.

30 produktů ve stejné kategorii